امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بسمه تعالی

حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، در خصوص عرضه خدمات رفاهی به دانشجویان عزیز، جهت آشنایی بیشتر مخاطبان گرامی با فعالیتهای این حوزه ، توضیحاتی را ارائه میدارد:

اداره تغذیه دانشگاه علوم پزشکی مشهد با هدف تامین غذای دانشجویان و نظارت علمی بر کیفیت و کمیت آن فعالیت می نماید.

 

این اداره شامل 2 بخش: اداری و سالن های غذاخوری است .

پرسنل بخش اداری این واحد عبارتند از:

کارشناسان اداره تغذیه و پرسنل اداره تغذیه

در بخش سالن های غذاخوری این واحد نیز افراد زیر فعالیت می کنند:

1- مسئولین سلف سرویس ها

2- شرکت پیمانکار غذای دانشگاه شامل نماینده شرکت ، آشپزها و کارگران

 

در اداره تغذیه هر کدام از دست اندر کاران با تلاش بی وقفه در صدد ارائه غذایی با کیفیت و جلب رضایت دانشجویان عزیز می باشند.

 

 آشنایی با وظایف پرسنل اداره تغذیه

1- رئیس اداره تغذیه : تنظیم برنامه هفتگی ، ماهانه یا موردی –سرپرستی و نظارت بر نحوه اجرای وظایف مسئولین سلف و کارشناسان ناظر –ارائه خط مشی در زمینه خدمات غذایی بصورت بهینه –پیگیری امور و مکاتبات با مسئولین بالاتر

2- کارشناسان تغذیه : آموزش تغذیه در سطح عمومی یا اختصاصی –ارائه راهکار در زمینه بهبود وضع تغذیه به رئیس اداره در جهت بهبود شرایط موجود –بررسی نیازهای سیستمی و تغذیه ای و ارائه پیشنهاد برای تغییرات لازم

3- مسئولین سلف سرویس ها: نظارت بر تهیه و نگهداری ، پخت ، توزیع و مصرف غذا با توجه به اصول بهداشتی –انتخاب ، سفارش ، تحویل ، نگهداری مواد غذایی خام و نظارت بر بهداشت مواد غذایی، تهیه آمارها و صورت هزینه ها و کنترل کلیه نیازهای سلف سرویس ها اعم از بهداشتی ، فنی و .....

4- کارشناسان ناظر: کنترل بهداشتی مواد اولیه از لحاظ سلامت، ارائه پیشنهاد در جهت رفع مشکلات موجود در سلف سرویس ها ، ارائه خط مشی در جهت بهبود روند امور جاری و آموزش علمی و بهداشتی به نیروهای شرکت مسئول غذای دانشگاه

 5- مسئولین آمار و رایانه: راهنمایی دانشجویان از نظر فرآیند صدور، تحویل و استفاده از کارت تغذیه و رزرو غذا از طریق سیستم اتوماسیون، رفع مشکلات سیستم اتوماسیون بطور مستقیم یا غیر مستقیم با هماهنگی واحد رایانه، ارائه گزارش عملکرد و نیازها به رئیس اداره تغذیه

6- انبار دار شرکت پیمانکار: مسئولیت تهیه ، کنترل و آمار گیری در زمینه مواد غذایی مورد نیازو یا موجود که در سلف سرویس ها طبخ می شود .

7- شرکت پیمانکار: تهیه ، طبخ و توزیع غذا در سلف سرویس ها ، شستشو و نظافت مجموعه آشپزخانه و سالن های غذاخوری و سایر موارد مربوط به ارائه خدمات غذایی به دانشجویان، طبق قرارداد فی مابین.

 

معرفي اداره خوابگاهها

اداره خوابگاههاي دانشگاه علوم پزشكي مشهد با هدف فراهم سازي مكاني امن و آسوده جهت اقامت دانشجويان غيربومي ، سعي در ايجاد بستري مناسب در راستاي كمك به رشد و تعالي همه جانبه دانشجويان در طول ايام تحصيل دارد.

 اين اداره زيرمجموعه مديريت دانشجوئي مي باشد كه به امور مربوط به اسكان دانشجويان غيربومي شاغل به تحصيل در شهر مشهد مي پردازد. مجموعه خوابگاههاي دانشگاه علوم پزشكي مشهد با 4 خوابگاه در بخش خواهرن و 2 خوابگاه در بخش برادران ، بعد از بررسي درخواستهاي خوابگاه از بين دانشجويان متقاضي ، با توجه به ظرفيتهاي موجود اقدام به اسكان واجدين شرايط مي نمايد

 

سرپرستي خوابگاهها

بخش سرپرستي خوابگاهها بصورت 24 ساعته فعال مي باشد . كارشناسان اداره خوابگاهها در هر خوابگاه پاسخگوي مراجعين و دانشجويان عزيزي مي باشند. همچنين امور مربوط به حضور و غياب ( در بخش خواهران ) كنترل ورود و خروج دانشجويان ، پذيرش ميهمان ، اسكان و جابجائي دانشجويان ، هماهنگي در اجراي برنامه هاي فوق العاده از جمله تشرف به حرم مطهر و ... در واحد سرپرستي خوابگاهها انجام مي پذيرد.

 

امكانات خوابگاهها

خوابگاهها داراي امكانات عمومي و امكانات اختصاصي داخل اتاقها مي باشد.

امكانات عمومي:خوابگاهها داراي سالن تلويزيون ، سالن مطالعه ، سايت كامپيوتر ،نمازخانه ، اتاق ورزش ، اتاق اطو و در هر طبقه سرويس بهداشتي و حمام مجزا مي باشد.

امكانات اتاقها: اتاقها مجهز به تخت ، تشك ، فرش ، يخچال ، ميز و صندلي بوده و تهيه ساير لوازم شخصي مورد نياز به عهده دانشجو مي باشد.

 

معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در راستای ارائه خدمات رفاهی به دانشجویان خارجی دانشگاه در بخشهای خدمات خوابگاهی ، تغذیه و حمل و نقل در سه سطح خدمات ویژه ، خدمات معمولی و خدمات برای دانشجویان متاهل (همسر و دو فرزندخردسال) مطابق جدول زیر خدمات رفاهی را عرضه می نمایند.

مبالغ تعیین شده برای سال 96-95 و برای خدمات ماهانه (25 روز فعال ) می باشد.

 

 

نوع سرویس خوابگاه تغذیه حمل و نقل توضیحات

vip ویژه

5/000/000 ریال

15/000/000 ریال

(صبحانه- ناهار- شام در یکماه)

5/000/000 ریال

سرانه یک ماه

یک شخص

شرایط معمول (نرمال)

2/500/000 ریال

8/000/000 ریال

(صبحانه- ناهار- شام در یکماه)

2/000/000 ریال

سرانه یک ماه

یک شخص

متاهل

( همسر و دو فرزند)

8/000/000 ریال

24/000/000 ریال

(جهت سه نفر همراه...همسر و دوفرزند دانشجو)

2/000/000 ریال

(جهت سه نفر همراه)

سرانه یک ماه

یک شخص

 

شهریه و طول مدت دوره:

دوره

طول دوره

قیمت (سالانه)

کارشناسی

4 سال

1000-1500 $

پزشکی

7 سال

6500 $

دندانپزشکی

6 سال

7000 $

داروسازی

6 سال

6000 $

کارشناسی ارشد

2 سال

2000-2500 $

دکتری تخصصی (ph.D)

4.5 سال

4000-5000 $

تخصص پزشکی

4- 5 سال

4000-5000 $

تخصص دندانپزشکی

3-4 سال

8000-9000 $

فوق تخصص

2 سال

4000-5000 $

فلوشیپ

1-1.5 سال

3500 $

دوره های کوتاه مدت

حداکثر یکسال

3500 $

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.